I sparing - I wygrana.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 17/07/2010 20:53
W pierwszym meczu kontrolnym Włókniarz zmierzył się na wyjeździe w Lubomierzu z miejscową Stellą. Gospodarze po rocznej przerwie szykują się do ponownego startu w regularnych rozgrywkach, tym razem wystartują w najniższej klasie, czyli B. Spotkanie zakończyło się planowym zwycięstwem Włókniarza, chociaż kibice na pewno chcieliby, żeby wygrana była jeszcze bardziej okazała, tym bardziej, że graliśmy z zespołem, który tak naprawdę jest całkowicie nową drużyną. Wynik mimo wszytsko jest korzystny bo to w końcu zwyciętwo, a przecież jesteśmy dopiero na samym poczatku przygotowań do sezonu 2010/2011. Cieszy na pewno powrót do zdrowia Adama Kowalskiego, który pauzował całą rundę wiosenną poprzedniego sezonu, a teraz zagrał nie jak zawsze w obronie, a  w linii pomocy i strzelił dwie bramki. Skład jeszcze nie był optymalny i raczej ciężko będzie taki zestawić na mecze kontrolne. Jest okres wakacyjny, jedni piłkarze są na urlopach, drudzy dopiero się na nie wybierają. W sezonie będą  już wszyscy i z pewnością nie będzie większych problemów zarówno z pierwszą jednenastką, jak i rezerwą.

Kolejny sparing już w środę, tym razem w Mrsku o godzinie 17.30 Włókniarz podejmie beniaminka klasy okręgowej, Lotnika Jeżów Sudecki.STELLA - WŁÓKNIARZ 1:4 (1:3)

Bramki: 2- Kowalski, Gajewski, B. Morzecki.

WŁÓKNIARZ: Jaworski - Dołęga, Ł. Niemienionek, Gajewski, Krawczyk - Sidorski, W. Jasiński, Kowalski, Sz. Morzecki - Majer, B. Morzecki.

Rezerwa: Rosiak, Kreis, Supel, Zielińśki, Sapiński.