I kolejka klasy okręgowej - czerwony Włókniarz.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 15/08/2010 11:30
Fatalnie skończyła się dla Włókniarza inauguracja ligi. W meczu z Olimpią Kowary nie dość, że przegraliśmy 2:0 to jeszcze kończyliśmy spotkanie w ósemkę co już dawno nie zdarzyło się mirskiej jedenastce. Przez  pierwsze trzydzieści minut zdecydowana przewaga należała do naszej drużyny, kilkukrotnie gościliśmy pod bramką Olimpii i powinniśmy kilka sytuacji wykorzystać. Niestety, zamiast nas to gospodarze strzelili gola po rzucie rożnym.  Piłkę na lini bocznej pola karnego dostał Szujewski i bez problemów strzelił po krótkim rogu.

W drugiej połowie było jeszcze gorzej. W 54 minucie za linią pola karnego Fościak sfaulował jednego z kowarzan i otrzymał czerwoną kartkę. Do bramki wszedł Jaworski, a goście mieli rzut wolny. Strzał Szujewskiego nie był szczególnie precyzyjny i w dodatku na wysokości pasa ale nasz mur z niewiadomych powodów rozszedł się i miejscowi mogli się cieszyć z podwyższenia prowadzenia. Chwilę później za uderzenie rywala bez piłki z boiska zszedł Dołęga, a całości dopełnił Niemienionek, który sfaulował wychodzącego sam na sam Hobgarskiego. Włókniarz tym samym kończył spotkanie  całkowicie zdekompletowany, co przed sobotnią potyczką z Woskarem nie napawa optymizmem.

OLIMPIA KOWARY - WŁÓKNIARZ 2:0 (1:0)

Bramki:
1:0 - Szujewski (32), 2:0 - Szujewski (55). Czerwone kartki: Fościak (54 - akcja ratunkowa), Dołęga (58 - uderzenie rywala bez piłki), Ł. Niemienionek (72 - akcja ratunkowa). Żółte kartki: Skowron. Sędziował: Andrzej Urban. Widzów: 150.

OLIMPIA: Szaciłło - Janiak, Czuba, Kafel (60. Kwak), Kosek - J. Ciesielski, Skowron (60. Piskórz), Gliński, Szujewski - J. Hobgarski, Jakubiak (60. Wąchała).

WŁÓKNIARZ: Fościak - Dołęga, Ł. Niemienionek, Kowalski, P. Grygiel (54. Jaworski) - Sz. Morzecki, Gajewski, W. Jasiński (46. Skórka), Krawczyk (46. Badura) - B. Morzecki, Majer (78. Sapiński).