III kolejka klasy okręgowej - wyjazdowa wygrana.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 26/08/2010 07:43
Po pierwszym zwycięstwie u siebie przyszła kolej na pierwszą wygraną wyjazdową. Sztuka ta udała się na boisku beniaminka klasy okręgowej GKS-u Warta Bolesławiecka. Początki nie były obiecujące bo już w  2 minucie stracliliśmy bramkę. Włókniarz zmobilizował się momentalnie i kilka minut poźniej był już remis za sprawą Szymona Morzeckiego. Do przerwy remisowaliśmy ale na drugą połowę wyszliśmy poważnie osłabieni, kontuzji mieśnia uda doznał Bartek Morzecki, a wstępne diagnozy mówią o kilkutygodniowej przerwie zawodnika w grze. Po przerwie włókniarze mocniej przycisnęli gospodarzy i w 77 minucie ponownie Szymon Morzecki strzelił bramkę, która okazała się w końcowym rozrachunku bramką zwycięską.

WARTA - WŁÓKNIARZ 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 - Janowski (2), 1:1 - Sz. Morzecki (7), 1:2 - Sz. Morzecki (77). Żółte kartki: Krysa oraz Supel, Majer. Sędziował: Piotr Tośko.