V kolejka klasy okręgowej - cenny remis w Zgorzelcu.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 05/09/2010 02:30
Bardzo korzystny rezultat osiągnęli w meczu V kolejki klasy okręgowej mirscy włókniarze. Na gorącym terenie w Zgorzelcu udało im się wywalczyć remis 1:1. Gospodarze co prawda częściej byli w posiadaniu piłki, ale to Włókniarz pierwszy zdobył bramkę. Indywidualną akcję przeprowadził Bartek Faściszewski, wykorzystał niezdecydowanie obrońców rywali i technicznym strzałem w długi róg wyprowadził gości na prowadzenie. Wyrównanie padło tuż przed przerwą, z okolicy narożnika pola karnego strzelał Łuszczyk, piłka najpierw trafiła w poprzeczkę, następnie spadła pod nogi Monika i ostatecznie po chwili wylądowała w siatce. W drugiej połowie miejscowi mieli kilka okazji na podwyższenie wyniku ale najpierw ostrzelali słupki bramki Fościaka, a później sam golkiper wykazał się kunsztem i ostatecznie Włókniarzowi udało się wywalczyć kolejny wyjazdowy punkt.

NYSA - WŁÓKNIARZ 1:1 (1:1)

Bramki: 0:1 - Faściszewski (36), 1:1 - S. Monik (42). Żółte kartki: Kościuk oraz Kowalski, Fościak, Kreis. Sędziował: Rafał Bancewicz. Widzów: 100.

NYSA: Franaszczuk - Wojtczak (79. Mądrzejewski), S. Monik, Baran (81. Góral), M. Monik - Łuszczyk, Jaworski, Jabłoński, Kościuk - Hadziładas (55. Rydol), Borowy.

WŁÓKNIARZ: Fościak - Dołęga, Kowalski, Ł. Niemienionek, Kreis - Sidorski (85. W. Jasiński), Gajewski (89. P. Grygiel), Badura, Sz. Morzecki - Majer, Faściszewski.