VI Kolejka klasy okręgowej - pewna wygrana z Lotnikiem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 11/09/2010 23:03
Mecz podobnie jak przedsezonowy sparing Włókniarza z Lotnikiem miał niemal identyczny przebieg z tą różnica, że tym razem to gospodarze byli stroną wygraną. Goście mieli przewagę w polu, a Włókniarz bardzo groźnie kontratakował. Już w  3 minucie Bojanowski przeprowadził rajd  ale Fościak wybił mu piłkę spod nóg. Włókniarze nie byli dłużni i dwie minuty później na strzał zdecydował się Gajewski, niestety  minimalnie niecelny. W 32 minucie Majer jest faulowany przed polem karnym, szybko wykonany rzut wolny i piłka po  strzale Faściszewskiego z kilkunastu metrów wpada do bramki po długim rogu. W 37 minucie Gajewski dośrodkowuje z rzutu rożnego i Dołęga strzela głową na 2:0. Tuż po przerwie Faściszewski strzela wprost w bramkarza, jego wyczyn kopiuje kilka minut później Badura ale fantastyczną paradą popisuje się Hałka. W 78 minucie kotłuje się w polu karnym Włókniarza, najpierw broni Fościak, a następnie obrońcy wybijają piłkę na róg. Miejscowi odpowiadają strzałem z 80 minuty Majera. Lotnik w końcowych minutach coraz mocniej napierał ale nie zdołał juz odmienić losów meczu, a Włókniarz zainkasował bardzo potrzeby komplet punktów.

WŁÓKNIARZ - LOTNIK 2:0 (2:0)

Bramki:
1:0 - Faściszewski (32), 2:0 - Dołęga (37). Żółte kartki: Sidorski, Majer, Ł. Niemienionek oraz Gołąb, Palimąka. Sędziował: Marcin Kocuła. Widzów: 200.

WŁÓKNIARZ: Fościak - Kreis, Kowalski, Ł. Niemienionek, Dołęga - Sidorski (89. Krawczyk), Gajewski, Badura (90. P. Grygiel), Sz. Morzecki - Majer (82. W. Jasiński), Faściszewski (88. Supel).

LOTNIK: Hałka - Palimąka (72. Kierlik), Zwierzyński, Gołąb, Biskupski (88. Kościński) -  Winiarski (46. Kurzelewski), Suchanecki, Hamowski, Studniarek - Bojanowski, Badecki.