Juniorzy - VII kolejka.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 27/09/2008 18:42
Dziś, 27 września miały mieć miejsce dwa spotkania piłkarskie juniorów. Pierwsze z nich zakończyło się wygraną walkowerem, ponieważ drużyna z Leśnej nie przyjechała na wyznaczony termin. Drugi mecz dzisiejszego dnia pomiędzy Włókniarzem Mirsk II, a Kwisą Świeradów Zdrój rozpoczął się fatalnie dla gospodarzy. Już w 1 minucie Włókniarze stracili gola, lecz nie poddali się i już w 2 min. wyrównali, a strzelcem bramki był Łukasz Gzik. Włókniarz nie przestał atakować i w 25 min. ponownie strzelcem bramki został Łukasz Gzik. Kwisa próbowała doprowadzić do wyrównania stanu meczu jednak nie udało im się to, a dodatkowo w 71 minucie znów strzelił bramkę Łukasz Gzik ustalając wynik spotkania na 3:1.

Skład Włókniarza w meczu z Kwisą: Kordian Rekowski - Maciej Górny, Tomasz Papp, Jakub Kreis, Artur Wroński - Paweł Ptasiuk, Mateusz Michalewicz (85. Damian Żelizko), Jakub Tartak (45. Paweł Podgórny), Krzysztof Swarzyński - Łukasz Gzik, Kamil Górny.