XII kolejka klasy okręgowej - porażka w Ruszowie.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 16/10/2010 17:46
Włókniarz na mecz do Ruszowa jechał mocno osłabiony, przede wszystkim w ofensywie. Nie mogł zagrać kontuzjowany Bartek Morzecki, a Krystian Majer nie wyszedł w pierwszym składzie z powodu bólu w kolanie. Pomimo to w pierwszej połowie za sprawą Romka Sidorskiego prowadziliśmy 1:0, a znakomitej okazji na podwyższenie wyniku w samej końcówce  pierwszej części gry  nie wykorzystał Łukasz Niemienionek. Po przerwie miejscowi mocno wzięli się do roboty i bardzo szybko odroblili straty, a po dziesięciu minutach drugiej odsłony byli już na prowadzeniu. Włókniarz nie mając nic do stracenia odkrywał się coraz bardziej i został w 87 minucie ponownie skarcony. Gospodarze odnieśli tym samym jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, będąc zwłaszcza w drugiej połowie drużyną zdecydowanie lepszą i tylko niefrasobliwości napastników Victorii zawdzięczamy, że worek z bramkami nie był o wiele większy.

VICTORIA - WŁÓKNIARZ 3:1 (0:1)

Bramki:
0:1 - Sidorski (31), 1:1 - G. Borkowski (49), 2:1 - G. Borkowski (51), 3:1 - M. Kowalski (87). Żółte kartki: Gajewski. Sędziował: Łukasz Nalepa. Widzów: 100.

WŁÓKNIARZ: Jaworski - Dołęga, Kowalski, Ł. Niemienionek (88. P. Grygiel), Kreis (55. Majer) - Krawczyk (78. Supel), Gajewski, Badura, Sidorski - Sz. Morzecki (67. Oniszczuk), Dubiel.