XIV kolejka klasy okręgowej - wygrana na przełamanie w Dziwiszowie.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 30/10/2010 16:40
Po dwóch kolejnych wpadkach Włókniarzowi udało się przełamać i wywiózł cenne trzy punkty z trudnego terenu w Dziwiszowie, gdzie miejscowy Piast przegrywa niezwykle rzadko. W pierwszej odsłonie meczu niewiele się działo, spotkanie było wyrównane z delikatnym wskazaniem na miejscowych. Po przerwie goście szybko zabrali się do roboty bo już w 45 sekundzie dośrodkowanie Sidorskiego na raty wykorzystał Bartek Morzecki. Miejscowi nie mieli w tej części gry za wiele do powiedzenia, a Włókniarz mógł podwyższyć swoje prowadzenie. Udało się to zrobić w 82 minucie ponownie za sprawą Bartka Morzeckiego, który po podaniu od jednego z obrońców wyprzedził defensora Piasta i spokojnie ustalił wynik meczu.

PIAST - WŁÓKNIARZ 0:2 (0:0)

Bramki:
0:1 - B. Morzecki (46), 0:2 - B. Morzecki (82). Żółte kartki: Gurazda, Saniuk, Badran. Sędziował: Sławomir Kostka. Widzów: 100.

PIAST: Skupin - Saniuk, Kubicz, Gurazda, Pieńkowski - Podobiński, Badran, Kogut, Seta (75. Michałek) - Czerniak (35. Bińczyk), Kozan.