XXIV kolejka klasy okręgowej - jak nie idzie to nie idzie.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 07/05/2011 20:19
Kolejny mecz Włókniarza i po raz kolejny stracona szansa na pełną pulę punktową. Wojcieszowski Orzeł choć postawił miejscowym trudne warunki to był jak najbardziej do ogrania ale i tym razem udało się wywalczyć tylko punkt. Spotkanie mogło się zacząć w sposób wręcz wymarzony bo już w 3 minucie Bartek Morzecki miał dobrą sytuację w polu karnym gości ale trafił tylko w słupek. Włókniarze próbowali zaskoczyć gości dobrymi akcjami prawą stroną boiska w których wyróżniał się Bartek Faściszewski ale pozostawały one bez efektu bramkowego. Przyjezdni ogryzali się niespecjalnie często ale w 19 minucie zdołali objąć prowadzenie. Po prostopadłym podaniu sam na sam z Jaworskim wyszedł Kaniewski i nie zmarnował okazji. Dodatkowo, jak na nieszczęście w 25 minucie kontuzji doznał Szymon Morzecki i musiał opuścić murawę. Dosłownie minutę po zejściu starszego z Morzeckich znakomitą okazję miał młodszy  ale i tym razem nie zdołał się przełamać ze strzeleckiej niemocy. Do przerwy 0:1 dla Orła.

W drugiej połowie Włókniarz dosyć szybo strzelił wyrównującego gola. W 54 minucie po dośrodkowaniu dobrą główką popisał się Majer i wydawało się, że w końcu po kilku tygodniach kryzysu gospodarzom uda się przełamać złą passę. Niestety, pomimo wysiłków i gry w przewadze przez prawie 10 minut drugi raz z rzędu musieliśmy zadowolić się tylko remisem.

WŁÓKNIARZ - ORZEŁ 1:1 (0:1)

Bramki:
0:1 - M. Kaniewski (19), 1:1 - Majer (54). Żółte kartki: Majer, Gajewski oraz Sporny, Kłobucki, Terlecki. Czerwona kartka: Sporny (84 - za dwie żółte). Sędziował: Dawid Maryszczak. Widzów: 150.

Włókniarz: Jaworski - Dołęga (84. Kreis), Niemienionek, Kowalski, Grygiel - Sz. Morzecki (25. Gajewski), Badura, Krawczyk (76. Piotr Juźwik), Faściszewski - Majer, B. Morzecki (67. Dubiel).

Orzeł: Kłobucki - Sporny, Wróblewski, Maciejczyk, Żukowski - M. Kaniewski, Firlej, Bigulak, Terlecki - Kurek, Łużny.