XXIX kolejka klasy okręgowej - ... .
Dodane przez mkswlokniarz dnia 12/06/2011 20:37
Kolejny mecz, kolejna przegrana, tak od kilku tygodni wyglądają spotkania Włókniarza. W spotkaniu z Piastem Dziwiszów, zespołem który przed tym meczem zagrożony był spadkiem do klasy A, Włókniarz zaprezentował się bardzo słabo, rażąc nieskutecznością i niedokładnością i to mając za przeciwnika bardzo przeciętną drużynę. W pierwszej połowie jedyną, dosyć zaskakującą szansę na zdobycie gola miał Zieliński, którego strzał z dystansu wylądował na poprzeczce. I to było wszystko z okazji jakie stworzyli sobie miejscowi w pierwszych 45 minutach. Goście prowadzili po wrzutce w pole karne i niefortunnej interwencji mirskiego bramkarza, który piąstkując piłkę nabił ją na głowę zawodnika gości i futbolówka spokojnie wtoczyła się do siatki.

W drugiej części gry na boisku realizowany był scenariusz praktycznie identyczny jak w pierwszej. Włókniarz grał słabo, a goście powiększyli prowadzenie. Na strzał z narożnika pola karnego mimo asysty obrońców zdecydował się Podobiński i piłka po długim rogu ponownie wpadła do bramki. Miejscowi zdobyli bramkę kontaktową dopiero w 85 minucie, kiedy to przesunięty ze środka obrony do ataku Kowalski wykorzystał sytuację sam na sam. Kowal miał jeszcze jedną znakomitą okazję ale jego strzał z trudem obronił bramkarz Piasta. Wyrównać się więc nie udało i piąta z rzędu ligowa porażka stałą się faktem.

WŁÓKNIARZ - PIAST 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 - Kozan (38), 0:2 - Podobiński (69), 1:2 - Kowalski (85). Żółte kartki: P. Grygiel, Kreis. Sędziował: Rafał Bancewicz. Widzów: ok. 70.

Włókniarz: Jaworski - Dołęga (40. Sidorski), Ł. Niemienionek, Kowalski, P. Grygiel (76. Supel) - Kreis, Krawczyk (60. Paweł Juźwik), Badura, Zieliński, - Majer, Faściszewski.