VI kolejka klasy okręgowej - remis z liderem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 07/09/2011 20:10
Mecz straconych szans z obu stron, tak najkrócej można określić spotkanie aktualnego lidera okręgówki z mirskim Włókniarzem. Okazji do strzelenia bramek obydwie drużyny miały mnóstwo ale tym razem celowniki piłkarzy nastawione były fatalnie. Pierwszy rozpoczął Włókniarz, Szymon Morzecki przedarł się prawą stroną boiska i uderzył po długim rogu ale niestety bardzo niecelnie. W odpowiedzi chwilę później Mielnik tym razem z lewej strony mocno wrzucił piłkę w pole karne włókniarze ale żaden z jego kolegów nie zdążył zamknąć akcji. Po paru minutach tym razem Godlewski miał dobrą okazję ale nie trafił w bramkę. Czarni w tym okresie uzyskali przewagę, ładnie i szybko rozgrywali swoje akcje ale wszystko kończyło się na 16 metrze Włókniarza. Goście starali się uważnie grać z defensywie i nastawiać na kontry. Po jednej z nich w polu karnym Czarnych faulowany był Bartek Morzecki. Do jedenastki podszedł Adam Kowlski i niestety przestrzelił. Ta sytuacja mogła bardzo szybko się zemścić bo chwilę później lwówecka ekipa miała chyba najlepszą okazję do otworzenia wyniku ale po raz kolejny fatalnie zachował się Godlewski, który przestrzelił stojąc 5 metrów przed pustą bramką. W końcówce pierwszej połowy Golbę starał się jeszcze zaskoczyć Wichowski ale nieskutecznie.

Po przerwie gra wyrównała się, w 66 i 77 minucie Chlabicz uderzał na bramkę ale Golba zdołał sparować uderzenia na rzut rożny. Poźniej do głosu ponownie zaczęli dochodzić miejscowi ale tak jak w pierwszej odsłonie tak i teraz brakowało skutecznej finalizacji. W 88 minucie ponownie Godlewski wyszedł na dobrą pozycję ale mając przed sobą tylko Fościaka uderzył prosto w niego. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem tak naprawdę nie krzywdzącym żadnej ze stron.


CZARNI - WŁÓKNIARZ 0:0

Żółte kartki:
Kufel oraz Badura. Sędziował: Andrzej Gil. Widzów: 100.

Czarni: Golba - Troszczyński, M. Sikora, Kufel, Bowszys - Zatylny, Wrona, Karasiński (46. J. Grabkowski), Mielnik - B. Sikora, Godlewski.

Włókniarz: Fościak - P. Grygiel, Kowalski, Ł. Niemienionek, Krawczyk - Wichowski, Badura, Chlabicz, Sz. Morzecki (49. W. Jasiński) (71. Talarski) - B. Morzecki (90. Kreis), D. Grygiel (75. Dubiel).


VI kolejka klasy okręgowej - 07.09.2011:
Czarni Lwówek Śląski - Włókniarz Mirsk 0:0
GKS Raciborowice - Piast Dziwiszów 1:1
Orzeł Wojcieszów - Łużyce Lubań 2:4
GKS Warta Bolesławiecka - Olimpia Kamienna Góra 0:4
BKS Bolesławiec - Olimpia Kowary 2:2
Pagaz Krzeszów - Victoria Ruszów 0:4
Olsza Olszyna - Lotnik Jeżów Sudecki 0:4
Piast Wykroty - Leśnik Osiecznica 2:0