VII kolejka klasy okręgowej - wysoka wygrana.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 11/09/2011 09:40
Przed meczem z GKS-em Raciborowice wszyscy liczyli na pewne 3 punkty Włókniarza i tak też się stało. Miejscowi pewnie wypunktowali gości, którzy nic szczególnego nie pokazali w tym spotkaniu i w takiej formie pewnie zmierzają do A klasy. Wynik otworzył już w 7 minucie Dubiel, którego strzał po ziemi prześliznął się po rękawicach Kopczyńskiego i dalej pomiędzy nogami bramkarza wpadł do bramki. Włókniarz naciskał i w 17 minucie po dośrodkowaniu ładną główką popisał się Kowalski podwyższając wynik. Ku zaskoczeniu miescowych kibiców GKS niespodziewanie w 45 minucie zdobył bramkę kontaktową. Wyjście z bramki Fościaka wykorzystał Chabiniak i ładnym lobem zmniejszył straty.

Tuż po przerwie wszystko wróciło do normy, czyli do dwubramkowego prowadzenia Włókniarza. Świetną indywidualną akcją  błysnął Chlabicz i zrobiło się 3:1. Goście zupełnie opadli z sił, a gospodarze dalej nacierali. W 59 minucie w pole karne wbiegł Dawid Grygiel i został podcięty. Rzut karny pewnie wykorzystał Wichowski. W 78 minucie świetną okazję miał Supel, jego strzał obronił jeszcze Kopczyński ale dobitka Wichowskiego dotarła już do celu. Włókniarze rozluźnili nieco szyki obronne i przyjezdni za sprawą Broszki zdobyli swojego drugiego gola. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, a konkretnie do Wichowskiego, który wpadł w pole karne i pomimo asysty obrońcy mocnym strzałem w długi róg skompletował hattricka.

WŁÓKNIARZ - GKS RACIBOROWICE  6:2 (2:1)

Bramki: 1:0 - Dubiel (7), 2:0 - Kowalski (17), 2:1 Chabiniak (45), 3:1 - Chlabicz (48), 4:1 - Wichowski (61 - rzut karny), 5:1 - Wichowski (78), 5:2 - Broszko (85), 6:2 - Wichowski (90). Żółte kartki: Kreis oraz Woźny. Sędziował: Łukasz Pasiak. Widzów: 200.

Włókniarz: Fościak - Krawczyk, Kowalski, Ł. Niemienionek, P. Grygiel - Sz. Morzecki (70. Oniszczuk), Chlabicz, Kreis (52. Talarski), Dubiel (68. Paweł Juźwik) - Wichowski, D. Grygiel (62. Supel).

GKS: Kopczyński - Jażdżyk (62. Pold), Poczta, Różycki, Warchoł - Woźny, Halczuk, Karpowicz, Wołowicki (62. Wieczorek) - Chabiniak (70. Chlebowicz), Broszko.