X kolejka klasy okręgowej - remis w Bolesławcu.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 01/10/2011 18:10
Po pięciu meczach bez porażki, w pierwszej październikowej kolejce piłkarze Włókniarza udali się na spotkanie do jednego z pretendentów do awansu, BKS-u Bolesławiec. Od początku nasi zawodnicy nastawiali się na grę z kontry i wyczekiwali swoich szans. Mimo optycznej przewagi, gospodarze nie stworzyli żadnej klarownej sytuacji w pierwszych 45 minutach. Włókniarze natomiast od czasu do czasu wychodzili z groźnym kontrami, co zaowocowało w 44 minucie spotkania. Dośrodkowanie Szymona Morzeckiego ładnym strzałem głową wykończył Dawid Grygiel.

Druga połowa wyglądała podobnie. To BKS posiadał przewagę optyczną, a włókniarze kontrowali i w 54 minucie było 2:0 dla gości. W pole karne do Chlabicza piłkę dograł Krawczyk, ten zobaczył lepiej ustawionego Wichowskiego, który z 6 metrów nie miał najmniejszy problemów z ulokowaniem futbolówki w siatce. Wynik i obraz gry utrzymywały się do 82 minuty. Wtedy po rzucie rożnym pomocnik BKS-u zdobył bramkę kontaktową. Jakby tego było mało w 90 minucie gospodarze zdołali wyrównać. Niepewną interwencje bramkarza wykorzystał napastnik miejscowych i mecz zakończył się podziałem punktów.

BKS BOBRZANIE - WŁÓKNIARZ  2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 - D. Grygiel (44), 0:2 - Wichowski (54), 2:1 - J. Bochnia (81), 2:2 - Kamuda (87). Żółta kartka: Wichowski. Sędziował: Mateusz Owoc.

BKS: Kulesza - Powroźnik, Pietrzak, Kumoś (60. Kamuda), Mucha (54. Kubik) - Wojciechowski, Klimas, Żmudziński, J. Bochnia - Filipak, Graczyk (56. Świca).

Włókniarz: Fościak - Dołęga, Kowalski, Ł. Niemienionek, Krawczyk - Sz. Morzecki (77. P. Grygiel), Chlabicz (70. Paweł Juźwik), Badura, Śliwiński (90. B. Morzecki) - Wichowski, D. Grygiel (82. Kreis).