Juniorzy - X kolejka - Włókniarz II.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 19/10/2008 13:29
Dziś 18 października odbył się mecz X kolejki juniorów pomiędzy Chmielanką Chmieleń, a Włókniarzem Mirsk II. Mecz rozpoczął się znakomicie dla gości bo szybko objęli prowadzenie, a strzelcem gola był Łukasz Gzik. Gospodarze jednak szybko wyrównali. Goście ponownie objęli prowadzenie w 20 min. meczu, a strzelcem gola znów był Łukasz Gzik. Niestety w 30 min. meczu sędzia dał czerwona kartkę dla najlepszego strzelca Włókniarza i musieli oni grać w 10. Do przerwy wynik był 3:1 dla mirszczan, a strzelcem 3 bramki był Mateusz Michalewicz. Druga połowa już była bardziej energiczna było o wiele sytuacji strzeleckich i ostatecznie mecz skończył się 8:2 dla Włókniarza, a strzelcami pozostałych bramek byli: Mateusz Michalewicz - 2, Kornel Szkwarek - 2, Damian Żelisko.

Skład Włókniarza Mirsk II: Kordian Rekowski - Paweł Ptasiuk, Maciej Górny, Artur Wroński (45. Łukasz Gwara), Tomasz Papp - Jakub Tartak (45. Krzysztof Swarzyński), Mateusz Michalewicz, Kornel Szkwarek, Mateusz Swastek (73. Damian Żelisko) - Łukasz Gzik, Kamil Górny.