IV sparingi Włókniarza.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 24/02/2013 17:07
Kolejne sparingi Włókniarza rozegrane zostały w bardzo trudnych warunkach, szczególnie sobotni mecz I drużyny toczył się na fatalnie przygotowanym boisku. Włókniarz złożony z zawodników zarówno I jaki i II drużyny do 60 minuty dawał sobie jeszcze radę, niestety później swoją wyższość pokazali zawodnicy Miedzi i skończyło się wysoką przegraną,  z której absolutnie nie ma co robić tragedii bowiem na chwilę obecną nasz skład jest przetrzebiony kontuzjami zawodników normalnie wychodzących w I jedenastce i szanse dostają dostępni akurat zawodnicy. W niedzielę rezerwy wspomagane kilkoma juniorami nie dały szans Stelli Lubomierz wygrywając 5:3. Włókniarz II prowadził już nawet 4:1 ale lekkie rozprężenie spowodowało utratę kolejnych dwóch bramek i lekkie nerwy w końcówce, które zostały uspokojone piątą bramką...

Miedź II Legnica - Włókniarz Mirsk  6:1 (2:1)

Bramka: D. Grygiel.

Włókniarz: Fościak (60. Jaworski) - Paweł Juźwik, Ł. Niemienionek, Kowalski, (30. Kieryluk), P. Grygiel - W. Jasiński (15. Supel), Wrona, Wichowski, Bursacki - J. Niemienionek, D. Grygiel.

Włókniarz II - Stella Lubomierz  5:3 (2:1)

Bramki: B. Morzecki - 2, J. Niemienionek - 2, Bursacki.

Włókniarz II: Jaworski - Piotr Juźwik, Krawczyk, Paweł Mąka, Kieryluk - Leśniański, Badura, Wróbel, Czyrko - B. Morzecki, J. Niemienionek.

Rezerwa: Tylus.