V sparing Włókniarza.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 02/03/2013 15:46
W piątym spotkaniu sparingowym Włókniarz w Zgorzelcu zmierzył się z Granicą Bogatynia. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Mirsku ale stan boiska nie pozwolił na to. W mirskiej jedenastce dało się zauważyć brak wielu podstawowych zawodników jednak ci którzy zaprezentowali się na murawie nie zawiedli. Debiut w drużynie okręgówki zaliczyli Adam Tylus i Patryk Czyrko, poza tym trener Jarek Wichowski testował ustawienie z jednym napastnikiem. Mecz był praktycznie ostatnim przetarciem przed przyszłotygodniowym spotkaniem pucharowym z Kwisa Świeradów-Zdrój i rundą wiosen, któ zainaugurujemy w Mirsku 16 marca o godzinie 15 meczem z Endico-Mitexem Podgórzyn...


Rozszerzona zawartość newsa
W piątym spotkaniu sparingowym Włókniarz w Zgorzelcu zmierzył się z Granicą Bogatynia. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Mirsku ale stan boiska nie pozwolił na to. W mirskiej jedenastce dało się zauważyć brak wielu podstawowych zawodników jednak ci którzy zaprezentowali się na murawie nie zawiedli. Debiut w drużynie okręgówki zaliczyli Adam Tylus i Patryk Czyrko, poza tym trener Jarek Wichowski testował ustawienie z jednym napastnikiem. Mecz był praktycznie ostatnim przetarciem przed przyszłotygodniowym spotkaniem pucharowym z Kwisa Świeradów-Zdrój i rundą wiosen, któ zainaugurujemy w Mirsku 16 marca o godzinie 15 meczem z Endico-Mitexem Podgórzyn.          

Granica Bogatynia - Włókniarz  3:2 (2:1)

Bramki: W. Jasiński, Bursacki.

Włókniarz: Fościak (65. Jaworski) - Krawczyk, Ł. Niemienionek, K. Swarzyński, P. Grygiel - Wichowski, Badura, W. Jasiński (70. Tylus), Supel, (65. Czyrko), Faściszewski - Bursacki.