Sparing Włókniarza - wysoka wygrana z Lotnikiem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 16/03/2013 15:08
W sobotnie popołudnie, 16 marca Włókniarz miał zainaugurować rundę wiosenną sezonu 2012/2013 meczem z Endico-Mitexem Podgórzyn. Aura nie pozwoliła na planowe rozpoczęcie rozgrywek, zamiast tego kibice mogli zobaczyć kolejny mecz sparingowy, w którym naszym przeciwnikiem była ekipa Lotnika Jeżów Sudecki. Mecz został rozegrany na bocznym boisku i był dosyć jednostronnym spotkaniem. Włókniarz już do przerwy zaaplikował jeżowianom cztery bramki, a po przerwie dołożył kolejne cztery. Goście odpowiedzieli tylko jednym golem, zaś ich małym usprawiedliwieniem na tak wysoką przegraną może b fakt, że do Mirska przyjechali bez kilku podstawowych zawodników...


Rozszerzona zawartość newsa
W sobotnie popołudnie, 16 marca Włókniarz miał zainaugurować rundę wiosenną sezonu 2012/2013 meczem z Endico-Mitexem Podgórzyn. Aura nie pozwoliła na planowe rozpoczęcie rozgrywek, zamiast tego kibice mogli zobaczyć kolejny mecz sparingowy, w którym naszym przeciwnikiem była ekipa Lotnika Jeżów Sudecki. Mecz został rozegrany na bocznym boisku i był dosyć jednostronnym spotkaniem. Włókniarz już do przerwy zaaplikował jeżowianom cztery bramki, a po przerwie dołożył kolejne cztery. Goście odpowiedzieli tylko jednym golem, zaś ich małym usprawiedliwieniem na tak wysoką przegraną może b fakt, że do Mirska przyjechali bez kilku podstawowych zawodników.
   

Włókniarz - Lotnik Jeżów Sudecki  8:1 (4:0)

Bramki: W. Jasiński-2, Chlabicz-2, B. Morzecki, Wichowski, D. Grygiel, Faściszewski.

Włókniarz: Fościak (55. Jaworski) - P. Niemienionek (55. P. Grygiel), Ł. Niemienionek, Kowalski, Szurmiej - Faściszewski (80. Wichowski), Chlabicz, Badura,  W. Jasiński - Wichowski (70. B. Morzecki), D. Grygiel (55. Bursacki).