I sparing Włókniarza - wysoka wygrana z A-klasowiczem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 24/07/2013 20:03
Pierwszym rywalem Włókniarza w okresie przygotowawczym przed sezonem 2013/2014 była piechowicka Lechia, zespół ze środkowych stanów A klasy. Nasz rywal miał już za sobą pierwsze spotkanie testowe, przegrane 0:5 z Piastem Dziwiszów. Goście dzielnie stawiali włókniarzom czoła ale różnica jednej klasy rozgrywkowej była aż nadto widoczna. Miejscowi na tle niżej notowanego przeciwnika pokazali się z bardzo dobrej strony, zaprezentowali kilka ciekawych akcji, rozgrywanych na jednym, góra dwóch kontaktach co miało odzwierciedlenie na wysokiej zdobyczy bramkowej. Cieszyć może, że drużyna po krótkim odpoczynku ponownie łapie dobra formę, a także fakt, że w składzie nie doszło praktycznie do żadnych roszad...


Rozszerzona zawartość newsa
Pierwszym rywalem Włókniarza w okresie przygotowawczym przed sezonem 2013/2014 była piechowicka Lechia, zespół ze środkowych stanów A klasy. Nasz rywal miał już za sobą pierwsze spotkanie testowe, przegrane 0:5 z Piastem Dziwiszów. Goście dzielnie stawiali włókniarzom czoła ale różnica jednej klasy rozgrywkowej była aż nadto widoczna. Miejscowi na tle niżej notowanego przeciwnika pokazali się z bardzo dobrej strony, zaprezentowali kilka ciekawych akcji, rozgrywanych na jednym, góra dwóch kontaktach co miało odzwierciedlenie na wysokiej zdobyczy bramkowej. Cieszyć może, że drużyna po krótkim odpoczynku ponownie łapie dobra formę, a także fakt, że w składzie nie doszło praktycznie do żadnych roszad.

W składzie awizowaliśmy wszystkich zawodników, którzy reprezentowali Włókniarza w poprzednim sezonie, w tym rekonwalescenta Jarka Wichowskiego, który pierwszy mecz od wielu miesięcy uczcił strzeleniem trzech bramek. Do pełni sił wrócili także Szymon Morzecki i Jacek Jasiński. Zabrakło tylko Bartka Faściszewskiego, którego czeka dłuższa przerwa w grze, Arka Dołegi (lekka kontuzja stopy) oraz Adriana Badury (wyjazd na wakacje). Kolejny sprawdzian odbędzie się także w Mirsku już w najbliższą sobotą, 27 lipca o godzinie 18, ale tym razem rywal będzie zdecydowanie silniejszy, a będzie nim mająca III-cio ligowe aspiracje Olimpia Kowary.     


Włókniarz - Lechia Piechowice  8:1 (2:0)

Bramki: 1:0 - D. Grygiel, 2:0 - D. Grygiel, 3:0 - D. Grygiel, 4:0 - Chlabicz, 4:1 - E. Kandyba, 5:1 - D. Grygiel, 6:1 - Wichowski (rzut karny), 7:1 - Wichowski, 8:1 - Wichowski.

Włókniarz: Fościak (46. Jaworski) - Paweł Juźwik, Ł. Niemienionek, Kowalski, K. Swarzyński (46. P. Niemienionek) - J. Jasiński, Chlabicz, W. Jasiński (46. P. Grygiel), Sz. Morzecki (46. Bursacki) - D. Grygiel, B. Morzecki (70. Wichowski).