II sparing Włókniarza - minimalna porażka po zaciętej grze.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 27/07/2013 20:36
Drugim sparingpartnerem mirskiego Włókniarza była kowarska Olimpia, zespół, który pomimo krótkiego czwartoligowego stażu nie ukrywa swoich trzecioligowych ambicji. Spotkanie rozegrane w Mirsku toczyło się w systemie 4 x 22 minuty, a to ze względu na koszmarny upał w którym przyszło piłkarzom obu ekip grać. Włókniarz na tle czołowego czwartoligowca zaprezentował się całkiem dobrze, pomimo braku braci Jasińskich i Adriana Badury (wyjazd na wakacje) oraz lekko kontuzjowanego Arka Dołęgi zagrał dobre zawody i stworzył sobie przynajmniej trzy dogodne sytuacje do strzelenia bramek...


Rozszerzona zawartość newsa
Drugim sparingpartnerem mirskiego Włókniarza była kowarska Olimpia, zespół, który pomimo krótkiego czwartoligowego stażu nie ukrywa swoich trzecioligowych ambicji. Spotkanie rozegrane w Mirsku toczyło się w systemie 4 x 22 minuty, a to ze względu na koszmarny upał w którym przyszło piłkarzom obu ekip grać. Włókniarz na tle czołowego czwartoligowca zaprezentował się całkiem dobrze, pomimo braku braci Jasińskich i Adriana Badury (wyjazd na wakacje) oraz lekko kontuzjowanego Arka Dołęgi zagrał dobre zawody i stworzył sobie przynajmniej trzy dogodne sytuacje do strzelenia bramek.

Za pierwszym razem sam na sam z bramkarzem Olimpii wyszedł Jarek Wichowski, jego strzał golkiper obronił odbijając piłkę przed siebie, dopadł do niej ponownie Wicher i mijając go został podcięty. Karny ewidentny ale nie dla arbitra, który nakazał grać dalej. Kolejną sytuację miał także Wicher i znowu była to akcja sam na sam, niestety zakończona strzałem obok bramkarza i bramki. Przyjezdni swoją bramkę strzelili w trzeciej kwarcie po rzucie karnym podyktowanym po ewidentnym faulu Szymona Jaworskiego na napastniku Olimpii. W samej końcówce szansę na doprowadzenie do remisu miał Bartek Morzecki ale jego strzał obronił golkiper Olimpii.
       Włókniarz - Olimpia Kowary  0:1 (0:0)

Włókniarz: Fościak - Paweł Juźwik, Ł. Niemienionek, Kowalski, P. Grygiel - Sz. Morzecki, Chlabicz, P. Niemienionek, Wichowski - B. Morzecki, D. Grygiel.

Rezerwa: Jaworski, K. Swarzyński, Krawczyk, Wrona.