III sparing Włókniarza - pogrom.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 01/08/2013 22:43
W trzecim meczu sparingowym Włókniarz udał się do sąsiada zza miedzy, Kwisy Świeradów-Zdrój, drużyny z którą jeszcze w poprzednim sezonie rywalizował w klasie okręgowej. Niestety, dla naszych sąsiadów ich sezon w okręgówce okazał się tylko jednoroczną przygodą, bowiem głównie za sprawą fatalnej końcówki sezonu, spadli do klasy A. Włókniarz na mecz pojechał bez kilku zawodników z podstawowego składu, braki uzupełniono piłkarzami z rezerw ale i to nie przeszkodziło w odniesieniu okazałego zwycięstwa...


Rozszerzona zawartość newsa
W trzecim meczu sparingowym Włókniarz udał się do sąsiada zza miedzy, Kwisy Świeradów-Zdrój, drużyny z którą jeszcze w poprzednim sezonie rywalizował w klasie okręgowej. Niestety, dla naszych sąsiadów ich sezon w okręgówce okazał się tylko jednoroczną przygodą, bowiem głównie za sprawą fatalnej końcówki sezonu, spadli do klasy A. Włókniarz na mecz pojechał bez kilku zawodników z podstawowego składu, braki uzupełniono piłkarzami z rezerw ale i to nie przeszkodziło w odniesieniu okazałego zwycięstwa.

Największy udział w wygranym meczu miał strzelec aż pięciu bramek, Dawid Grygiel, który imponuje skutecznością w sparingach (8 bramek w trzech meczach). Swoje trafienia dołożyli Bartek Morzecki, Adam Kowalski, Łukasz Wróbel oraz Jarek Wichowski, który jak widać powoli wraca do dobrej formy. Przy okazji informujemy, że zaplanowany na sobotę, 3 sierpnia wyjazdowy mecz z Karkonoszami Jelenia Góra został odwołany. Kolejnym sparingiem dla Włókniarza będzie zatem spotkanie u siebie z Piastem Zawidów, w środę, 7 sierpnia.


Kwisa Świeradów-Zdrój - Włókniarz  0:10 (0:8)

Bramki: D. Grygiel - 5, Kowalski, B. Morzecki - 2, Wichowski, Wróbel.

Włókniarz: Jaworski (46. Fościak) - P. Niemienionek, Kowalski, K. Swarzyński (60. Bursacki), Amrogowicz (70. Wichowski) - Kieryluk (46. Wrona), Krawczyk (70. Werle), Chlabicz, Sz. Morzecki (46. Wróbel) - B. Morzecki, D. Grygiel.