Pierwszy sparing w Nowym Roku - pierwsze zwycięstwo.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 17/01/2009 16:24
Na sobotnie popołudnie 17 stycznia seniorzy Włókniarza zaplanowali pierwsze z serii spotkań kontrolnych przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem była drużyna Kwisy Świeradów Zdrój. W dosyć trudnych zimowych warunkach obie drużyny zaprezentowały się bardzo solidnie, nie brakowało zapału do gry i ciekawych akcji. Włókniarz udanie zainaugurował Nowy Rok, pewnie pokonując przeciwnika zza miedzy 4:1 (2:1).

W mirskiej ekipie pojawiła się nowa twarz, był to napastnik Stelli Lubomierz Krystian Majer, który był już przez sezonem przymierzany do gry w naszym zespole ale z różnych względów jego przejście nie doszło do skutku. Jak będzie tym razem, zobaczymy, na razie Krystian rozegrał jedno spotkanie w naszych barwach, zaprezentował się udanie grając w pierwszej połowie na lewej pomocy a w drugiej w ataku. Kolejny sparing już za tydzień 24 stycznia, przeciwnikiem będzie Gryf Gryfów Śląski. Spotkanie rozegrane zostanie w Mirsku, o dokładnej godzinie meczu poinformujemy w późniejszym terminie.


WŁÓKNIARZ - KWISA 4:1 (2:1)

Bramki: 1:0 - Gajewski, 2:0 - samobójcza, 3:1 - Winnik, 4:1 - Winnik.

Włókniarz: Warchał - Dołęga, Kowalski, Krawczyk I, Niemienionek - Majer, Badura, Leśniański, Faściszewski - Gajewski, B. Morzecki.

ponadto grali: Jaworski, Winnik, Sękalski, Oniszczuk, Kreis.