Włókniarz rozpoczyna przygotowania do gry w IV lidze.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 06/07/2014 11:24
Spotkaniem organizacyjnym, w poniedziałek 7 lipca na stadionie miejskim w Mirsku rozpocznie swoje przygotowania mirski Włókniarza, beniaminek IV ligi dolnośląskiej.  Pierwszy trening trener Jarek Wichowski zaplanował dwa dni później, w środę 9 lipca (godz. 18), i będą to zajęcia otwarte, w których oprócz stałej kadry Włókniarza uczestniczyć mają również piłkarze, którzy są zainteresowani grą w czwartoligowych rozgrywkach w barwach mirskiej drużyny...


Rozszerzona zawartość newsa
Spotkaniem organizacyjnym, w poniedziałek 7 lipca na stadionie miejskim w Mirsku rozpocznie swoje przygotowania mirski Włókniarza, beniaminek IV ligi dolnośląskiej.  Pierwszy trening trener Jarek Wichowski zaplanował dwa dni później, w środę 9 lipca (godz. 18), i będą to zajęcia otwarte, w których oprócz stałej kadry Włókniarza uczestniczyć mają również piłkarze, którzy są zainteresowani grą w czwartoligowych rozgrywkach w barwach mirskiej drużyny.

Tak więc od środy ruszamy pełną parą, treningi aż do spotkania I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego, które odbędzie się 10 sierpnia, odbywać będą się w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty o godzinie 18 na stadionie w Mirsku. Trener zaplanował też 7 spotkań sparingowych, których plan wygląda następująco:

1. Łużyce Lubań - Włókniarz: 19 lipca (sobota)
2. Włókniarz - Piast Zawidów: 26 lipca (sobota)
3. Włókniarz - Olsza Olszyna: 29 lipca (wtorek)
4. Karkonosze Jelenia Góra - Włókniarz: 30 lipca (środa)  
5. Włókniarz - Lotnik Jeżów Sudecki: 2 sierpnia (sobota)
6. Włókniarz - Orliki Węgliniec: 3 sierpnia (niedziela)
7. Włókniarz - Lechia Piechowice: 6 sierpnia (środa)