VII kolejka IV ligi dolnośląskiej - przegrana w Szczedrzykowicach.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 21/09/2014 18:29
Orkan kontrolował mecz od samego początku i zwyciężył zasłużenie. Mecz ustawiła akcja z 5 minuty kiedy krosowe podanie Babeczki na gola zamienił Wyżga. W 29. minucie z dośrodkowania Kuli skorzystał Zieliński i było 2:0. Tuż przed końcem szansę na kontaktowego gola miał Wichowski, ale przegrał pojedynek z Andruszczyszynem. W 57. minucie swojego drugiego gola strzelił Wyżga, któremu tym razem asystował Rosa. Wynik 8 minut przed końcem ustalił Kula, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Wyżdze...

Rozszerzona zawartość newsa

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE – WŁÓKNIARZ  4:0 (2:0)

Bramki:
1:0 - Wyżga (5), 2:0 - Zieliński (29), 3:0 Wyżga - (57), 4:0 Kula - (82 - rzut karny). Żółta kartka: Badura. Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław). Widzów: 200.

ORKAN: Andruszczyszyn – Syska (84. Grygierczyk), Babeczko, Kłak, Kula - Wyżga, Kontraktewicz (46. Rosa), Majka, Ogórek - Zieliński (69. Halocha), Kociszewski (69. Kusto).

WŁÓKNIARZ: Matuszak – P. Grygiel, P. Niemienionek, Kowalski, Juźwik (75. Szurmiej) - J. Jasiński (63. Ł. Niemienionek), Badura, Woźniczka, Becker (80. Tylus) - Wichowski (85. Krawczyk), B. Morzecki.