III sparing Włókniarza - efektowna wygrana.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 25/01/2009 17:23
Po sobotniej przegranej z Gryfem Włókniarz wziął srogi rewanż po tej porażce. Co prawda rewanż nie miał miejsca na drużynie z Gryfowa ale nie to jest najważniejsze. Miejscowi rozgromili przedstawiciela legnickiej klasy A - Kolejarza Miłkowice. Prawdziwy festiwal strzelecki urządził sobie Krzysztof Gajewski, który czterokrotnie umieszczał piłkę w siatce rywali. Poza tym mecz był całkowicie bez historii, Włókniarz na bardzo ciężkim boisku zdecydowanie przewyższał przeciwnika pod każdym względem. Najładniejszą bramkę meczu strzelił Adrian Badura, który zauważył, że bramkarz Kolejarza wyszedł za daleko z bramki i mocnym lobem z 25 metrów strzelił do siatki.

Kolejny sparing już w następną sobotę, 31 stycznia, na stadionie w Mirsku przeciwnikiem miejscowych będzie zespół Burzy Gołaczów, wicelider III grupy legnickiej A klasy.


WŁÓKNIARZ - KOLEJARZ 7:0 (2:0)


Bramki dla Włókniarza: 1:0 - Gajewski, 2:0 - Badura, 3:0 - Gajewski, 40 - Majer, 5:0 - Leśniański, 6:0 - Gajewski, 7:0 - Gajewski

Włókniarz: Fościak - Krawczyk I, Kowalski, Kreis, Niemienionek - Majer, Badura, Leśniański, Faściszewski - Gajewski, B. Morzecki.

ponadto grali: Jaworski, Sękalski, Oniszczuk, Supel.