III Noworoczny Turniej Futsalu IZERY CUP - 11.01.2015.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 20/01/2015 08:18
W niedzielę, 11 stycznia na hali sportowej w Mirsku już po raz trzeci odbył się noworoczny turniej futsalu drużyn seniorskich. Tegoroczna impreza była dosyć mocno obsadzona, bowiem uczestniczyły w niej takie drużyny jak: gospodarze, czyli MKS „Pri Bazalt-Włókniarz” Mirsk, trzecioligowe „Karkonosze” Jelenia Góra, czwartoligowy BKS „Bobrzanie” Bolesławiec oraz występująca w tej samej lidze „Granica” Bogatynia, ekipy z jeleniogórskiej „okręgówki”, czyli „Włókniarz” Leśna i „Łużyce” Lubań oraz przedstawiciele czołówki klasy A, „Olsza” Olszyna i „Sparta” Zebrzydowa...

galeria turniejowa


Rozszerzona zawartość newsa
W niedzielę, 11 stycznia na hali sportowej w Mirsku już po raz trzeci odbył się noworoczny turniej futsalu drużyn seniorskich. Tegoroczna impreza była dosyć mocno obsadzona, bowiem uczestniczyły w niej takie drużyny jak: gospodarze, czyli MKS „Pri Bazalt-Włókniarz” Mirsk, trzecioligowe „Karkonosze” Jelenia Góra, czwartoligowy BKS „Bobrzanie” Bolesławiec oraz występująca w tej samej lidze „Granica” Bogatynia, ekipy z jeleniogórskiej „okręgówki”, czyli „Włókniarz” Leśna i „Łużyce” Lubań oraz przedstawiciele czołówki klasy A, „Olsza” Olszyna i „Sparta” Zebrzydowa.

Mecze rozgrywane w systemie każdy z każdym w dwóch grupach trwały po 10 minut bez przerwy. Z każdej grupy bezpośrednio do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły. Z grupa B awans uzyskały ekipy MKS-u „Pri Bazalt-Włókniarz” Mirsk oraz „Karkonoszy” Jelenia Góra, natomiast z grupy A dalej zagrały drużyny BKS-u „Bobrzan” Bolesławiec i „Granicy” Bogatynia. W półfinale mirski „Włókniarz” po emocjonującym pojedynku i wyniku 2:2 w regulaminowym czasie gry w rzutach karnych uległ „Granicy” 0:2. W drugim półfinale jeleniogórskie „Karkonosze” przegrały z BKS-em 0:2. W meczu o III miejsce jeleniogórzanie okazali się minimalnie lepsi od mirszczan i wygrali 3:2, natomiast w finale „Granica” Bogatynia pokonała BKS „Bobrzan” Bolesławiec 2:1. Po turnieju przyznane zostały nagrody indywidualne, i tak Najlepszym Zawodnikiem rozgrywek został zawodnik BKS-u Marcin Kraśnicki, Królem Strzelców został zawodnik „Granicy” Radosław Pietkiewicz, natomiast Najlepszym Bramkarzem został zawodnik „Karkonoszy” Jelenia Góra Łukasz Kłobucki.

galeria turniejowa