Kolejny sparing juniorów - porażka w Woskarem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 01/02/2009 20:37
Minimalną porażką zakończyła się potyczka juniorów Włókniarza z drużyną Woskaru Szklarska Poręba. Nasi dzisiejsi przeciwnicy plasują się na 3 miejscu w lidze okręgowej. Mecz rozgrywany w trudnych warunkach, na ciężkim boisku mógł się podobać. Jako pierwsi okazję do zdobycia bramki mieli przyjezdni, jednak Jaworski zdołał obronić rzut karny wykonywany przez zawodnika Woskaru. Chwilę potem sędzia podyktował jedenastkę tym razem na korzyść Włókniarza. Do piki podszedł Jaworski i się nie pomylił. Pod koniec 1 połowy nastąpiło wyrównanie po indywidualnej akcji gracza Woskaru.

W drugiej połowie padło aż 5 bramek, z czego 3 niestety dla graczy Woskaru. Dla Włókniarza w tej odsłonie meczu strzelali Łukasz Gwara po ładnym uderzeniu z dystansu i Łukasz Zaliwski głową po świetnym dośrodkowaniu Pawła Juźwika. Kolejny mecz juniorzy zagrają w niedzielę, przeciwnikiem będzie Chrobry Nowogrodziec.


WŁÓKNIARZ - WOSKAR 3:4

Bramki dla Włókniarza: 1:0 - Jaworski, 2:2 - Gwara, 3:4 - Zaliwski

Włókniarz: Jaworski - Grygiel, Skórka, Rowiński, Stolarz - Zieliński, Talarski, P. Niemienionek, M. Górny - P. Juźwik, Zaliwski.

Ponadto grali: Pietraszek, Gwara, Wroński, Swastek, Kreis, Ptasiuk.

Szymon Jaworski