STRONA GŁÓWNA
24/02/2024 22:39   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

15 bramek
2.
Adrian
Talarski

9 bramek
3.
Adrian
Tomczak

4 bramki
-
Cezary
Leśniański

4 bramki
5.
Wiktor
Tracz

3 bramki
6.
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Piotr
Chowański

2 bramki
-
Jarosław
Pędzich

2 bramki
-
Adam
Tylus

2 bramki
-
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
12.
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Przemysław
Bielewski

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
Terminarz i wyniki seniorzy


Terminarz rozgrywek drużyny seniorów w sezonie 2020/2021
- liga okręgowa -


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Runda jesienna


Kolejka 1: 08-08-2020 /sobota/ - godz. 17.00

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 1 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 3 - 3 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

BKS BOLESŁAWIEC 0 - 1 POGOŃ ŚWIERZAWA

WŁÓKNIARZ MIRSK 4 - 1 LECHIA PIECHOWICE

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 0 OLIMPIA KOWARY

ISKRA ŁAGÓW 5 - 3 PIAST WYKROTY

HUTNIK PIEŃSK 0 - 2 NYSA ZGORZELEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2 - 0 VICTORIA RUSZÓW



Kolejka 2: 15-08-2020 /sobota/ - godz. 17.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 2 - 2 VICTORIA RUSZÓW

NYSA ZGORZELEC 2 - 1 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

PIAST WYKROTY 1 - 6 HUTNIK PIEŃSK

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 0 - 8 ISKRA ŁAGÓW

LECHIA PIECHOWICE 0 - 4 OLIMPIA KOWARY

POGOŃ ŚWIERZAWA 4 - 1 WŁÓKNIARZ MIRSK

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 0 - 3 BKS BOLESŁAWIEC

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 0 - 1 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW



Kolejka 3: 22-08-2020 /sobota/ - godz. 17.00

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 1 - 1 ŁUŻYCE LUBAŃ

BKS BOLESŁAWIEC 5 - 0 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

WŁÓKNIARZ MIRSK 5 - 0 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

OLIMPIA KOWARY 2 - 2 POGOŃ ŚWIERZAWA

ISKRA ŁAGÓW 6 - 1 LECHIA PIECHOWICE

HUTNIK PIEŃSK 9 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 4 - 3 PIAST WYKROTY

VICTORIA RUSZÓW 2 - 1 NYSA ZGORZELEC



Kolejka 4: 29-08-2020 /sobota/ - godz. 17.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 5 - 0 NYSA ZGORZELEC

PIAST WYKROTY 8 - 1 VICTORIA RUSZÓW

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 1 - 6 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

LECHIA PIECHOWICE 0 - 7 HUTNIK PIEŃSK

POGOŃ ŚWIERZAWA 4 - 1 ISKRA ŁAGÓW

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 2 OLIMPIA KOWARY

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 2 - 3 WŁÓKNIARZ MIRSK

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 2 - 4 BKS BOLESŁAWIEC



Kolejka 5: 05-09-2020 /sobota/ - godz. 17.00

BKS BOLESŁAWIEC 3- 1 ŁUŻYCE LUBAŃ

WŁÓKNIARZ MIRSK 3 - 0 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

OLIMPIA KOWARY 2 - 0 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

ISKRA ŁAGÓW 3 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

HUTNIK PIEŃSK 0 - 4 POGOŃ ŚWIERZAWA

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 4 - 1 LECHIA PIECHOWICE

VICTORIA RUSZÓW 13 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

NYSA ZGORZELEC 3 - 1 PIAST WYKROTY



Kolejka 6: 12-09-2020 /sobota/ - godz. 16.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 0 - 3 PIAST WYKROTY

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 5 NYSA ZGORZELEC

LECHIA PIECHOWICE 0 - 5 VICTORIA RUSZÓW

POGOŃ ŚWIERZAWA 2 - 1 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 4 - 4 HUTNIK PIEŃSK

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 4 - 5 ISKRA ŁAGÓW

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 5 - 1 OLIMPIA KOWARY

BKS BOLESŁAWIEC 6 - 0 WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 7: 19-09-2020 /sobota/ - godz. 17.00

WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 2 ŁUŻYCE LUBAŃ

OLIMPIA KOWARY 1 - 0 BKS BOLESŁAWIEC

ISKRA ŁAGÓW 1 - 1 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

HUTNIK PIEŃSK 2 - 2 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 3 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

VICTORIA RUSZÓW 2 - 5 POGOŃ ŚWIERZAWA

NYSA ZGORZELEC 8 - 1 LECHIA PIECHOWICE

PIAST WYKROTY 13 - 0 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA



Kolejka 8: 26-09-2020 /sobota/ - godz. 16.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 3 - 0 vo. GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

LECHIA PIECHOWICE 2 - 11 PIAST WYKROTY

POGOŃ ŚWIERZAWA 2 - 1 NYSA ZGORZELEC

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2 - 3 VICTORIA RUSZÓW

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 3 - 4 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 4 - 2 HUTNIK PIEŃSK

BKS BOLESŁAWIEC 1 - 3 ISKRA ŁAGÓW

WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 5 OLIMPIA KOWARY



Kolejka 9: 03-10-2020 /sobota/ - godz. 15.00

OLIMPIA KOWARY 1 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

ISKRA ŁAGÓW 6 - 2 WŁÓKNIARZ MIRSK

HUTNIK PIEŃSK 0 - 3 BKS BOLESŁAWIEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2 - 0 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

VICTORIA RUSZÓW 5 - 1 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

NYSA ZGORZELEC 2 - 0 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

PIAST WYKROTY 0 - 1 POGOŃ ŚWIERZAWA

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 6 - 0 LECHIA PIECHOWICE



Kolejka 10: 10-10-2020 /sobota/ - godz. 15.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 7 - 0 LECHIA PIECHOWICE

POGOŃ ŚWIERZAWA 12 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 0 - 6 PIAST WYKROTY

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 3 - 1 NYSA ZGORZELEC

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 1 - 1 VICTORIA RUSZÓW

BKS BOLESŁAWIEC 2 - 0 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

WŁÓKNIARZ MIRSK 3 - 0 HUTNIK PIEŃSK

OLIMPIA KOWARY 1 - 2 ISKRA ŁAGÓW



Kolejka 11: 17-10-2020 /sobota/ - godz. 15.00

ISKRA ŁAGÓW 2 - 2 ŁUŻYCE LUBAŃ

HUTNIK PIEŃSK 3 - 2 OLIMPIA KOWARY

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 3 - 3 WŁÓKNIARZ MIRSK

VICTORIA RUSZÓW 0 - 6 BKS BOLESŁAWIEC

NYSA ZGORZELEC 2 - 2 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

PIAST WYKROTY 1 - 1 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 4 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

LECHIA PIECHOWICE 0 - 3 POGOŃ ŚWIERZAWA



Kolejka 12: 24-10-2020 /sobota/ - godz. 15.00

ŁUŻYCE LUBAŃ 1 - 0 POGOŃ ŚWIERZAWA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 4 - 0 LECHIA PIECHOWICE

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 5 - 0 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 1 - 6 PIAST WYKROTY

BKS BOLESŁAWIEC 5 - 0 NYSA ZGORZELEC

WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 0 VICTORIA RUSZÓW

OLIMPIA KOWARY 2 - 0 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

ISKRA ŁAGÓW 3 - 2 HUTNIK PIEŃSK



Kolejka 13: 31-10-2020 /sobota/ - godz. 14.00

HUTNIK PIEŃSK 2 - 0 ŁUŻYCE LUBAŃ

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 3 - 2 ISKRA ŁAGÓW

VICTORIA RUSZÓW 4 - 1 OLIMPIA KOWARY

NYSA ZGORZELEC 1 - 1 WŁÓKNIARZ MIRSK

PIAST WYKROTY 2 - 3 BKS BOLESŁAWIEC

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 5 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

LECHIA PIECHOWICE 1 - 1 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

POGOŃ ŚWIERZAWA 7 - 1 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA



Kolejka 14: 07-11-2020 - godz. 13.30

ŁUŻYCE LUBAŃ - OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA 2 - 2 POGOŃ ŚWIERZAWA

TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 5 - 0 LECHIA PIECHOWICE

BKS BOLESŁAWIEC 0 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 2 PIAST WYKROTY

OLIMPIA KOWARY 1 - 0 NYSA ZGORZELEC

ISKRA ŁAGÓW 4 - 1 VICTORIA RUSZÓW

HUTNIK PIEŃSK 1 - 2 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI



Kolejka 15: 11-11-2020 /środa/ - godz. 13.30

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 1 - 2 ŁUŻYCE LUBAŃ

VICTORIA RUSZÓW 3 - 5 HUTNIK PIEŃSK

NYSA ZGORZELEC 0 - 2 ISKRA ŁAGÓW

PIAST WYKROTY 5 - 1 OLIMPIA KOWARY

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 1 - 3 WŁÓKNIARZ MIRSK

LECHIA PIECHOWICE 0 - 4 BKS BOLESŁAWIEC

POGOŃ ŚWIERZAWA 1 - 2 TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 1 - 2 WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Sparingi Włókniarza
1.
04.02.2024
Gryf
Gryfów Śląski
2.
11.02.2024
Victoria
Jelenia Góra
3.
17.02.2024
Czarni
Lwówek Śląski
4.
24.02.2024
Karkonosze
Jelenia Góra u17
5.
02/03.03.2024
Górnik
Węgliniec
6.
09.03.2024
Lechia
Piechowice
Ostatnia kolejka
XIV kolejka -
18/19.11.2023

Olsza Olszyna
2 - 1
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XVI kolejka -
.03.2024

LZS Kościelnik
-
MKS Włókniarz Mirsk
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Olsza
15
37
2.
Kwisa
15
36
3.
LZS
15
34
4.
Włókniarz
15
34
5.
Stella
15
31
6.
Piast Z.
15
28
7.
Fatma
15
26
8.
Cosmos
15
22
9.
Korona
15
17
10.
Piast Cz.W.
15
16
11.
Błękitni
15
15
12.
Jaśnica
15
14
13.
Orzeł
15
13
14.
Chmielanka
15
10
15.
Granica
15
7
16.
WKS
15
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk