STRONA GŁÓWNA
12/06/2024 18:13   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

37 bramek
2.
Adrian
Talarski

12 bramek
3.
Wiktor
Tracz

8 bramek
-
Michał
Rojek

8 bramek
5.
Cezary
Leśniański

6 bramek
6.
Adam
Tylus

5 bramek
7.
Adrian
Tomczak

4 bramki
8.
Jarosław
Pędzich

3 bramki
-
Piotr
Chowański

3 bramki
10.
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
-
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Przemysław
Bielewski

2 bramki
-
Paweł
Juźwik

2 bramki
15.
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Paweł
Łoś

1 bramka
-
Łukasz
Maćkowski

1 bramka
Terminarz i wyniki juniorzy II


Terminarz rozgrywek drużyny juniorów II w sezonie 2011-2012 -
runda jesienna


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Kolejka 1: 2011-09-01 - /czwartek/ - godz. 17.00

mecz przełożony na 2011-09-28 - /środa/ - godz. 16.00

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 0 - 2 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

LEŚNIK OSIECZNICA 3 - 1 MAJDAN BOLESŁAWICE

LKS OCICE 3 - 2 SPARTA ZEBRZYDOWA

GKS IWINY 0 - 11 GKS RACIBOROWICE

LKS DOBRA 2 - 3 LKS KRAŚNIK DOLNY

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 1 - 2 KS STARE JAROSZOWICE

JAWA OTOK 1 - 4 KS ŁĄKA



Kolejka 2: 2011-09-03 - /sobota/ - godz. 15.00

mecz przełożony na 2011-10-12 - /środa/ - godz. 16.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 1 - 4 KS ŁĄKA

KS STARE JAROSZOWICE 3 - 0 vo. JAWA OTOK

LKS KRAŚNIK DOLNY 0 - 2 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

GKS RACIBOROWICE 2 - 5 LKS DOBRA

SPARTA ZEBRZYDOWA 5 - 4 GKS IWINY

MAJDAN BOLESŁAWICE 2 - 1 LKS OCICE

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 2 - 2 LEŚNIK OSIECZNICA



Kolejka 3: 2011-09-10 - /sobota/ - godz. 15.00

LEŚNIK OSIECZNICA 5 - 1 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

LKS OCICE 3 - 0 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

GKS IWINY 1 - 3 MAJDAN BOLESŁAWICE

LKS DOBRA 2 - 2 SPARTA ZEBRZYDOWA

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 1 - 7 GKS RACIBOROWICE

JAWA OTOK 0 - 3 LKS KRAŚNIK DOLNY

KS ŁĄKA 3 - 1 KS STARE JAROSZOWICE



Kolejka 4: 2011-09-13 - /wtorek/ - godz. 17.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 3 - 5 KS STARE JAROSZOWICE

LKS KRAŚNIK DOLNY 1 - 6 KS ŁĄKA

GKS RACIBOROWICE 5 - 0 JAWA OTOK

SPARTA ZEBRZYDOWA 3 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

MAJDAN BOLESŁAWICE 3 - 2 LKS DOBRA

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 2 - 2 GKS IWINY

LEŚNIK OSIECZNICA 6 - 2 LKS OCICE



Kolejka 5: 2011-09-17 - /sobota/ - godz. 15.00

mecz przełożony na 2011-09-20 - /wtorek/ - godz. 16.00

LKS OCICE 4 - 2 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

GKS IWINY 2 - 3 LEŚNIK OSIECZNICA

LKS DOBRA 0 - 1 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 5 MAJDAN BOLESŁAWICE

JAWA OTOK 5 - 3 SPARTA ZEBRZYDOWA

KS ŁĄKA 2 - 2 GKS RACIBOROWICE

KS STARE JAROSZOWICE 6 - 2 LKS KRAŚNIK DOLNY



Kolejka 6: 2011-09-24 - /sobota/ - godz. 15.00

mecz przełożony na 2011-09-26 - /poniedziałek/ - godz. 17.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 5 - 1 LKS KRAŚNIK DOLNY

GKS RACIBOROWICE 3 - 2 KS STARE JAROSZOWICE

SPARTA ZEBRZYDOWA 1 - 3 KS ŁĄKA

MAJDAN BOLESŁAWICE 3 - 0 vo. JAWA OTOK

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 4 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

LEŚNIK OSIECZNICA 7 - 1 LKS DOBRA

LKS OCICE 8 - 1 GKS IWINY



Kolejka 7: 2011-10-01 - /sobota/ - godz. 15.00

GKS IWINY 0 - 0 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

LKS DOBRA 2 - 4 LKS OCICE

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 0 - 5 LEŚNIK OSIECZNICA

JAWA OTOK 6 - 0 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

KS ŁĄKA 2 - 2 MAJDAN BOLESŁAWICE

KS STARE JAROSZOWICE 5 - 1 SPARTA ZEBRZYDOWA

LKS KRAŚNIK DOLNY 3 - 0 vo. GKS RACIBOROWICE



Kolejka 8: 2011-10-08 - /sobota/ - godz. 15.00

mecz przełożony na 2011-10-09 - /niedziela/ - godz. 11.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 2 - 2 GKS RACIBOROWICE

SPARTA ZEBRZYDOWA 8 - 5 LKS KRAŚNIK DOLNY

MAJDAN BOLESŁAWICE 7 - 4 KS STARE JAROSZOWICE

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 1 - 2 KS ŁĄKA

LEŚNIK OSIECZNICA 3 - 1 JAWA OTOK

LKS OCICE 3 - 0 vo. GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

GKS IWINY 0 - 3 vo. LKS DOBRA



Kolejka 9: 2011-10-15 - /sobota/ - godz. 15.00

LKS DOBRA 7 - 1 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 4 - 3 GKS IWINY

JAWA OTOK 0 - 5 LKS OCICE

KS ŁĄKA 1 - 2 LEŚNIK OSIECZNICA

KS STARE JAROSZOWICE 2 - 0 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

LKS KRAŚNIK DOLNY 1 - 9 MAJDAN BOLESŁAWICE

GKS RACIBOROWICE 4 - 0 SPARTA ZEBRZYDOWA



Kolejka 10: 2011-10-22 - /sobota/ - godz. 15.00

mecz przełożony na 2011-10-23 - /niedziela/ - godz. 11.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 3 - 0 vo. SPARTA ZEBRZYDOWA

MAJDAN BOLESŁAWICE 8 - 2 GKS RACIBOROWICE

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI4 6- LKS KRAŚNIK DOLNY

LEŚNIK OSIECZNICA 2 - 1 KS STARE JAROSZOWICE

LKS OCICE 3 - 0 KS ŁĄKA

GKS IWINY 3 - 0 vo. JAWA OTOK

LKS DOBRA 7 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA



Kolejka 11: 2011-10-29 - /sobota/ - godz. 14.00

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 1 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

JAWA OTOK 2 - 4 LKS DOBRA

KS ŁĄKA 9 - 1 GKS IWINY

KS STARE JAROSZOWICE 0 - 0 LKS OCICE

LKS KRAŚNIK DOLNY 0 - 2 LEŚNIK OSIECZNICA

GKS RACIBOROWICE 0 - 1 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

SPARTA ZEBRZYDOWA 2 - 3 MAJDAN BOLESŁAWICE



Kolejka 12: 2011-11-05 - /sobota/ - godz. 14.00

mecz przełożony na 2011-11-06 - /niedziela/ - godz. 11.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 3 - 2 MAJDAN BOLESŁAWICE

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 1 -0 SPARTA ZEBRZYDOWA

LEŚNIK OSIECZNICA 0 - 2 GKS RACIBOROWICE

LKS OCICE 11 - 3 LKS KRAŚNIK DOLNY

GKS IWINY 1 - 2 KS STARE JAROSZOWICE

LKS DOBRA 2 - 1 KS ŁĄKA

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 1 - 0 JAWA OTOK



Kolejka 13: 2011-11-11 - /piątek/ - godz. 14.00

JAWA OTOK 3 - 6 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

KS ŁĄKA 3 - 0 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

KS STARE JAROSZOWICE 4 - 0 LKS DOBRA

LKS KRAŚNIK DOLNY 9 - 3 GKS IWINY

GKS RACIBOROWICE 3 - 1 LKS OCICE

SPARTA ZEBRZYDOWA 2 - 3 LEŚNIK OSIECZNICA

MAJDAN BOLESŁAWICE 4 - 1 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI




Terminarz rozgrywek drużyny juniorów II w sezonie 2011-2012 -
runda wiosenna


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Kolejka 14: 2012-03-31 - /sobota/ - godz. 15.00

mecz przełożony na 2012-04-01 - /niedziela/ - godz. 11.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 2 - 3 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

MAJDAN BOLESŁAWICE 2 - 1 LEŚNIK OSIECZNICA

SPARTA ZEBRZYDOWA 0 - 2 LKS OCICE

GKS RACIBOROWICE 7 - 0 GKS IWINY

LKS KRAŚNIK DOLNY 3 - 5 LKS DOBRA

KS STARE JAROSZOWICE 0 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

KS ŁĄKA 3 - 0 vo. JAWA OTOK



Kolejka 15: 2012-04-06 - /piątek/ - godz. 15.00

KS ŁĄKA 5 - 2 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

JAWA OTOK 3 - 2 KS STARE JAROSZOWICE

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 1 LKS KRAŚNIK DOLNY

LKS DOBRA 10 - 1 GKS RACIBOROWICE

GKS IWINY 2 - 3 SPARTA ZEBRZYDOWA

LKS OCICE 1 - 1 MAJDAN BOLESŁAWICE

LEŚNIK OSIECZNICA 10 - 0 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI



Kolejka 16: 2012-04-10 - /wtorek/ - godz. 15.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 1 - 4 LEŚNIK OSIECZNICA

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 1 - 2 LKS OCICE

MAJDAN BOLESŁAWICE 5 - 2 GKS IWINY

SPARTA ZEBRZYDOWA 3 - 0 vo. LKS DOBRA

GKS RACIBOROWICE 4 - 2 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

LKS KRAŚNIK DOLNY 2 - 4 JAWA OTOK

KS STARE JAROSZOWICE 1 - 1 KS ŁĄKA



Kolejka 17: 2012-04-14 - /sobota/ - godz. 15.00

KS STARE JAROSZOWICE 6 - 1 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

KS ŁĄKA 1 - 2 LKS KRAŚNIK DOLNY

JAWA OTOK 8 - 0 GKS RACIBOROWICE

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 6 - 3 SPARTA ZEBRZYDOWA

LKS DOBRA 3 - 9 MAJDAN BOLESŁAWICE

GKS IWINY 0 - 3 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

LKS OCICE 2 - 4 LEŚNIK OSIECZNICA



Kolejka 18: 2012-04-21 - /sobota/ - godz. 15.00

mecz przełożony na 2012-04-22 - /niedziela/ - godz. 11.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 1 - 0 LKS OCICE

LEŚNIK OSIECZNICA 3 - 0 vo. GKS IWINY

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 3 - 0 vo. LKS DOBRA

MAJDAN BOLESŁAWICE 2 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

SPARTA ZEBRZYDOWA 2 - 5 JAWA OTOK

GKS RACIBOROWICE 0 - 4 KS ŁĄKA

LKS KRAŚNIK DOLNY 1 - 3 KS STARE JAROSZOWICE



Kolejka 19: 2012-04-28 - /sobota/ - godz. 15.00

LKS KRAŚNIK DOLNY 1 - 2 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

KS STARE JAROSZOWICE 5 - 1 GKS RACIBOROWICE

KS ŁĄKA 3 - 1 SPARTA ZEBRZYDOWA

JAWA OTOK 0 - 3 vo. MAJDAN BOLESŁAWICE

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 7 - 0 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

LKS DOBRA 3 - 3 LEŚNIK OSIECZNICA

GKS IWINY 2 - 6 LKS OCICE



Kolejka 20: 2012-05-01 - /wtorek/ - godz. 15.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 6 - 0 GKS IWINY

LKS OCICE 3 - 1 LKS DOBRA

LEŚNIK OSIECZNICA 0 - 2 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 0 - 3 JAWA OTOK

MAJDAN BOLESŁAWICE 13 - 2 KS ŁĄKA

SPARTA ZEBRZYDOWA 0 - 1 KS STARE JAROSZOWICE

GKS RACIBOROWICE 3 - 3 LKS KRAŚNIK DOLNY



Kolejka 21: 2012-05-05 - /sobota/ - godz. 15.00

GKS RACIBOROWICE 0 - 2 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

LKS KRAŚNIK DOLNY 1 - 1 SPARTA ZEBRZYDOWA

KS STARE JAROSZOWICE 2 - 0 MAJDAN BOLESŁAWICE

KS ŁĄKA 0 - 3 vo. GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

JAWA OTOK 5 - 3 LEŚNIK OSIECZNICA

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 0 - 3 LKS OCICE

LKS DOBRA 16 - 0 GKS IWINY



Kolejka 22: 2012-05-12 - /sobota/ - godz. 15.00

mecz przełożony na 2012-05-12 - /sobota/ - godz. 13.30

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 1 - 1 LKS DOBRA

GKS IWINY 1 - 1 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

LKS OCICE 3 - 0 vo. JAWA OTOK

LEŚNIK OSIECZNICA 4 - 2 KS ŁĄKA

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 1 - 6 KS STARE JAROSZOWICE

MAJDAN BOLESŁAWICE 4 - 5 LKS KRAŚNIK DOLNY

SPARTA ZEBRZYDOWA 4 - 0 GKS RACIBOROWICE



Kolejka 23: 2012-05-19 - /sobota/ - godz. 15.00

SPARTA ZEBRZYDOWA 2 - 3 PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

GKS RACIBOROWICE 2 - 1 MAJDAN BOLESŁAWICE

LKS KRAŚNIK DOLNY 1 - 0 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

KS STARE JAROSZOWICE 4 - 0 vo. LEŚNIK OSIECZNICA

KS ŁĄKA 3 - 0 vo. LKS OCICE

JAWA OTOK 6 - 0 GKS IWINY

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 2 - 15 LKS DOBRA



Kolejka 24: 2012-05-26 - /sobota/ - godz. 15.00

mecz przełożony na 2012-05-27 - /niedziela/ - godz. 11.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 4 - 3 GKS WARTA BOLESŁAWIECKA

LKS DOBRA 10 - 4 JAWA OTOK

GKS IWINY 0 - 7 KS ŁĄKA

LKS OCICE 2 - 2 KS STARE JAROSZOWICE

LEŚNIK OSIECZNICA 1 - 1 LKS KRAŚNIK DOLNY

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 3 - 1 GKS RACIBOROWICE

MAJDAN BOLESŁAWICE 5 - 0 vo. SPARTA ZEBRZYDOWA



Kolejka 25: 2012-06-02 - /sobota/ - godz. 15.00

MAJDAN BOLESŁAWICE 0 - 3 vo. PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK

SPARTA ZEBRZYDOWA 2 - 1 GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

GKS RACIBOROWICE 3 - 0 vo. LEŚNIK OSIECZNICA

LKS KRAŚNIK DOLNY 4 - 2 LKS OCICE

KS STARE JAROSZOWICE 6 - 0 vo. GKS IWINY

KS ŁĄKA 3 - 2 LKS DOBRA

JAWA OTOK 3 - 0 vo. GKS WARTA BOLESŁAWIECKA



Kolejka 26: 2012-06-09 - /sobota/ - godz. 15.00

PRI BAZALT-WŁÓKNIARZ II MIRSK 3 - 0 JAWA OTOK

GKS WARTA BOLESŁAWIECKA 0 - 3 vo. KS ŁĄKA

LKS DOBRA 2 - 2 KS STARE JAROSZOWICE

GKS IWINY 2 - 1 LKS KRAŚNIK DOLNY

LKS OCICE 11 - 2 GKS RACIBOROWICE

LEŚNIK OSIECZNICA 4 - 2 SPARTA ZEBRZYDOWA

GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI 0 - 4 vo. MAJDAN BOLESŁAWICE



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXVII kolejka -
01/02.06.2024

Korona Radostów
0 - 9
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XXVII kolejka -
08/09.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
-
Błękitni Studniska Dolne
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
26
65
2.
LZS
25
62
3.
Olsza
26
59
4.
Piast Z.
26
49
5.
Fatma
26
49
6.
Stella
25
46
7.
Cosmos
25
41
8.
Kwisa
26
40
9.
Błękitni
26
38
10.
Piast Cz.W.
26
31
11.
Korona
26
28
12.
Jaśnica
25
24
13.
Orzeł
26
23
14.
Granica
26
17
15.
Chmielanka
26
16
16.
WKS
26
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk