STRONA GŁÓWNA
24/06/2024 12:34   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

38 bramek
2.
Adrian
Talarski

14 bramek
3.
Michał
Rojek

9 bramek
4.
Wiktor
Tracz

8 bramek
-
Cezary
Leśniański

8 bramek
6.
Adam
Tylus

5 bramek
7.
Adrian
Tomczak

4 bramki
8.
Jarosław
Pędzich

3 bramki
-
Piotr
Chowański

3 bramki
-
Paweł
Juźwik

3 bramki
11.
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
-
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Przemysław
Bielewski

2 bramki
15.
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Paweł
Łoś

1 bramka
-
Łukasz
Maćkowski

1 bramka
Terminarz i wyniki młodzicy


Terminarz rozgrywek drużyny młodzików w sezonie 2017/2018


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Runda jesienna


Kolejka 1: 26.08.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

LTS LEŚNA 3 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1 - 7 NYSA ZGORZELEC

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2 - 2 OLIMPIA KOWARY

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 4 GRANICA BOGATYNIA

KKS JELENIA GÓRA 1 - 8 ŁUŻYCE LUBAŃ

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 4 - 1 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI - SGKS GROMADKA



Kolejka 2: 30.08.2017 - /środa/ - godz. 16.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 4 - 1 SGKS GROMADKA

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 2 - 5 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

ŁUŻYCE LUBAŃ 2 - 3 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

GRANICA BOGATYNIA 3 - 2 KKS JELENIA GÓRA

OLIMPIA KOWARY 2 - 0 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

NYSA ZGORZELEC 13 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

LTS LEŚNA 5 - 2 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC



Kolejka 3: 02.09.2017 - /piątek/ - godz. 16.00

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 3 - 1 CHROBRY NOWOGRODZIEC

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 2 - 8 LTS LEŚNA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 18 NYSA ZGORZELEC

KKS JELENIA GÓRA 4 - 1 OLIMPIA KOWARY

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 4 - 3 GRANICA BOGATYNIA

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 0 - 5 ŁUŻYCE LUBAŃ

SGKS GROMADKA 0 - 5 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI



Kolejka 4: 06.09.2017 - /środa/ - godz. 16.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 3 - 2 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

ŁUŻYCE LUBAŃ 13 - 0 SGKS GROMADKA

GRANICA BOGATYNIA 4 - 1 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

OLIMPIA KOWARY 1 - 5 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

NYSA ZGORZELEC 6 - 0 KKS JELENIA GÓRA

LTS LEŚNA 6 - 2 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1 - 1 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA



Kolejka 5: 09.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 0 CHROBRY NOWOGRODZIEC

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 3 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

KKS JELENIA GÓRA 3 - 4 LTS LEŚNA

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1 - 4 NYSA ZGORZELEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 5 - 1 OLIMPIA KOWARY

SGKS GROMADKA 0 - 6 GRANICA BOGATYNIA

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 3 - 8 ŁUŻYCE LUBAŃ



Kolejka 6: 16.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 5 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

GRANICA BOGATYNIA 15 - 0 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

OLIMPIA KOWARY 8 - 1 SGKS GROMADKA

NYSA ZGORZELEC 2 - 1 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

LTS LEŚNA 0 - 1 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1 - 0 KKS JELENIA GÓRA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 0 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 7: 23.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 7 CHROBRY NOWOGRODZIEC

KKS JELENIA GÓRA 3 - 1 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1 - 3 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 0 - 0 LTS LEŚNA

SGKS GROMADKA 0 - 12 NYSA ZGORZELEC

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 5 - 1 OLIMPIA KOWARY

ŁUŻYCE LUBAŃ 1 - 2 GRANICA BOGATYNIA



Kolejka 8: 30.09.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 0 - 5 GRANICA BOGATYNIA

OLIMPIA KOWARY 1 - 6 ŁUŻYCE LUBAŃ

NYSA ZGORZELEC 10 - 0 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

LTS LEŚNA 6 - 0 SGKS GROMADKA

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 2 - 4 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 1 - 4 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 2 - 4 KKS JELENIA GÓRA



Kolejka 9: 07.10.2017 - /sobota/ - godz. 10.00

KKS JELENIA GÓRA 1 - 3 CHROBRY NOWOGRODZIEC

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 7 - 4 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 9 - 0 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

SGKS GROMADKA 3 - 14 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 2 - 6 LTS LEŚNA

ŁUŻYCE LUBAŃ 1 - 4 NYSA ZGORZELEC

GRANICA BOGATYNIA 6 - 0 OLIMPIA KOWARY



Kolejka 10: 14.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 4 - 2 OLIMPIA KOWARY

NYSA ZGORZELEC 6 - 1 GRANICA BOGATYNIA

LTS LEŚNA 3 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 6 - 4 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 3 - 2 SGKS GROMADKA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 1 - 9 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

KKS JELENIA GÓRA 1 - 2 KARKONOSZE JELENIA GÓRA



Kolejka 11: 21.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 7 - 1 CHROBRY NOWOGRODZIEC

CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 2 - 0 KKS JELENIA GÓRA

SGKS GROMADKA 0 - 2 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 4 - 3 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

ŁUŻYCE LUBAŃ 11 - 1 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

GRANICA BOGATYNIA 1 - 2 LTS LEŚNA

OLIMPIA KOWARY 1 - 4 NYSA ZGORZELEC



Kolejka 12: 28.10.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

CHROBRY NOWOGRODZIEC 0 - 13 NYSA ZGORZELEC

LTS LEŚNA 3 - 0 OLIMPIA KOWARY

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC 1 - 6 GRANICA BOGATYNIA

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 4 - 3 ŁUŻYCE LUBAŃ

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 0 - 2 LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

KKS JELENIA GÓRA 5 - 0 SGKS GROMADKA

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1 - 2 CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI



Kolejka 13: 04.11.2017 - /sobota/ - godz. 11.00

> CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI 7 - 1 CHROBRY NOWOGRODZIEC

SGKS GROMADKA 0 - 4 KARKONOSZE JELENIA GÓRA

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 3 - 0 KKS JELENIA GÓRA

ŁUŻYCE LUBAŃ 5 - 1 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

GRANICA BOGATYNIA 5 - 2 OLIMPIA KAMIENNA GÓRA

OLIMPIA KOWARY 1 - 1 BOBRZANIE BOLESŁAWIEC

NYSA ZGORZELEC 5 - 0 LTS LEŚNA



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXIX kolejka -
15/16.06.2024

Cosmos Radzimów
0 - 4
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XXX kolejka -
23.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
-
Olsza Olszyna
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
LZS
29
74
2.
Włókniarz
25
74
3.
Olsza
29
65
4.
Piast Z.
29
58
5.
Fatma
29
55
6.
Stella
29
50
7.
Cosmos
29
45
8.
Kwisa
29
44
9.
Błękitni
29
42
10.
Piast Cz.W.
29
31
11.
Korona
29
28
12.
Jaśnica
29
27
13.
Granica
29
26
14.
Orzeł
29
23
15.
Chmielanka
29
22
16.
WKS
29
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk