STRONA GŁÓWNA
17/04/2024 23:05   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

15 bramek
2.
Adrian
Talarski

9 bramek
3.
Adrian
Tomczak

4 bramki
-
Cezary
Leśniański

4 bramki
5.
Wiktor
Tracz

3 bramki
6.
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Piotr
Chowański

2 bramki
-
Jarosław
Pędzich

2 bramki
-
Adam
Tylus

2 bramki
-
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
12.
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Przemysław
Bielewski

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Michał
Rojek

1 bramka
Terminarz i wyniki juniorek młodszych


Terminarz rozgrywek drużyny juniorek młodszych w sezonie 2017/2018
- Dolnośląska Liga Juniorek Młodszych -


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza


Runda I



Kolejka 1: 30.09.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 27 - 15 UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 41 - 18 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 17 - 29 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 27 - 18 MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 15 - 31 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN



Kolejka 2: 07.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 21 - 22 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 18 - 19 SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA 36 - 32 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 32 - 32 k. 2-3 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW 13 - 30 EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA



Kolejka 3: 14.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 21 - 30 APR SMS KARPACZ

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 18 - 36 UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 38 - 24 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 24 - 16 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN 38 - 18 MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE



Kolejka 4: 21.10.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 48 - 16 MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA 24 - 43 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW 19 - 27 SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW 35 - 26 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 38 - 25 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 5: 25.10.2017 - /środa/ - godz. 17.00

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK 13 - 45 APR SMS KARPACZ

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 23 - 44 EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 33 - 27 UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN 42 - 9 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 25 - 24 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA



Kolejka 6: 04.11.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 40 - 21 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 25 - 24 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW 25 - 37 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 32 - 15 SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK MKS 30 - 28 ZAGŁĘBIE II LUBIN



Kolejka 7: 08.11.2017 - /środa/ - godz. 17.00

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 16 - 38 APR SMS KARPACZ

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 32 - 22 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN 25 - 33 EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 18 - 29 UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA 39 - 24 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW



Kolejka 8: 18.11.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ 46 - 15 UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW 36 - 31 LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA 43 - 24 MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK UKS 22 - 47 MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN 22 - 23 SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE



Kolejka 9: 22.11.2017 - /środa/ - godz. 17.00

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 16 - 22 APR SMS KARPACZ

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN 40 - 14 MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE 27 - 25 MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA 25 - 45 EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW



Runda II


Kolejka 10: 02.12.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE



Kolejka 11: 09.12.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - APR SMS KARPACZ

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW



Kolejka 12: 16.12.2017 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN



Kolejka 13: 03.02.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - APR SMS KARPACZ

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE - UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA



Kolejka 14: 10.02.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE



Kolejka 15: 17.02.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - APR SMS KARPACZ

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 16: 24.02.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA - MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA



Kolejka 17: 03.03.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW - APR SMS KARPACZ

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - UKS HANDBALL-28 WROCŁAW

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA

MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE - MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN



Kolejka 18: 10.03.2018 - /sobota/ - godz. 12.00

APR SMS KARPACZ - SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE

MKS ZAGŁĘBIE II LUBIN - MKS SMS ZAGŁĘBIE I LUBIN

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

EUCO-UKS DZIEWIATKA LEGNICA - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

UKS HANDBALL-28 WROCŁAW - UKS JEDYNKA DZIERŻONIÓW



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XVIII kolejka -
06/07.04.2024

Stella Lubomierz
1 - 4
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XIX kolejka -
13/14.04.2024

MKS Włókniarz Mirsk
3 - 0 vo.
WKS Pilchowice
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Olsza
16
40
2.
Kwisa
16
36
3.
LZS
16
35
4.
Włókniarz
16
35
5.
Piast
16
31
6.
Stella
16
31
7.
Fatma
16
26
8.
Cosmos
16
25
9.
Korona
16
20
10.
Piast Cz.W.
16
19
11.
Błękitni
16
18
12.
Jaśnica
16
17
13.
Orzeł
16
13
14.
Chmielanka
16
10
15.
Granica
16
7
16.
WKS
16
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk