STRONA GŁÓWNA
30/05/2024 15:57   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

32 bramki
2.
Adrian
Talarski

12 bramek
3.
Wiktor
Tracz

8 bramek
4.
Michał
Rojek

7 bramek
5.
Cezary
Leśniański

4 bramki
-
Adam
Tylus

4 bramki
-
Adrian
Tomczak

4 bramki
8.
Jarosław
Pędzich

3 bramki
9.
Piotr
Chowański

2 bramki
-
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
-
Dawid
Grygiel

2 bramki
13.
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Przemysław
Bielewski

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Paweł
Juźwik

1 bramka
-
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Paweł
Łoś

1 bramka
Terminarz i wyniki dzieci dziewczynki


Terminarz rozgrywek turniejowych dzieci dziewczynek w sezonie 2017/2018


Dni i godziny rozgrywania spotkań podane w terminarzu dotyczą wyłącznie drużyny Włókniarza




Kolejka 1: 2017-10-28/29

EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA



Kolejka 2: 2017-11-25/26

MKS ZAGŁĘBIE LUBIN - KPR KOBIERZYCE

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - KPR KOBIERZYCE

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - MKS ZAGŁĘBIE LUBIN



Kolejka 3: 2017-12-16/17

EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA - MKS ZAGŁĘBIE LUBIN

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - MKS ZAGŁĘBIE LUBIN

EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK



Kolejka 4: 2018-02-17/18

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - KPR KOBIERZYCE

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - MKS ZAGŁĘBIE LUBIN

KPR KOBIERZYCE - MKS ZAGŁĘBIE LUBIN

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE



Kolejka 5: 2018-03-17/18

MKS ZAGŁĘBIE LUBIN - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK

EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA - KPR KOBIERZYCE

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - KPR KOBIERZYCE

MKS ZAGŁĘBIE LUBIN EUCO-UKS - DZIEWIĄTKA LEGNICA



Kolejka 6: 2018-04-21/22

KPR KOBIERZYCE - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA

LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA - EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA

KPR KOBIERZYCE - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE



Kolejka 7: 2018-05-12/13

MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS ZAGŁĘBIE LUBIN - LKPR MOTO-JELCZ OŁAWA

MKS ZAGŁĘBIE LUBIN - MKS VICTORIA ŚWIEBODZICE

MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK - EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA

KPR KOBIERZYCE - EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA

KPR KOBIERZYCE - MKS PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK



www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXV kolejka -
25/26.05.2024

Orzeł Platerówka
1 - 4
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XXVI kolejka -
30.05.2024

MKS Włókniarz Mirsk
-
Chmielanka Chmieleń
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
25
62
2.
LZS
24
59
3.
Olsza
25
58
4.
Piast Z.
25
49
5.
Fatma
25
46
6.
Stella
24
45
7.
Kwisa
25
40
8.
Cosmos
24
38
9.
Błękitni
25
35
10.
Piast Cz.W.
25
31
11.
Korona
25
28
12.
Jaśnica
24
24
13.
Orzeł
25
20
14.
Chmielanka
25
16
15.
Granica
25
14
16.
WKS
25
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk